השירותים שלנו

ייעוץ משכנתאות

Shape

משכנתא הינה ההתחייבות הפיננסית הגדולה ביותר שאדם לוקח על עצמו במהלך החיים.

תכנון משכנתא מדויק, מוקדם ומתומחר נכון יביא לחיסכון עצום, היום כבר כולם יודעים שיועץ המשכנתא שלך בבנק הוא לא יועץ שלך, הוא עובד בבנק והאינטרסים שעומדים בפניו הוא למקסם את הרווחים של הבנק בו הוא עובד.

הבנקים מציעים עשרות מסלולים ואדם שאינו בקיא בחומר יכול לשלם על כך ביוקר, היבט נוסף שלא מקבל מספיק תשומת לב הוא החוזה מול הבנק (כולם מסתכלים רק על הריבית),  לחוזה יש השלכות משמעותיות על העסקה וכן עלינו לבחון אותו בקפידה.

חשוב לזכור שמשכנתא היא עסקה לטווח ארוך, יש לתכנן ולהתחשב בשינויים שמשק הבית עתיד לעבור הן מבחינת הכנסות והן מבחינת הוצאות.

המשכנתא הטובה ביותר תמיד נמדדת על ציר הזמן בו הלקוח לקח את המשכנתא – כלומר משכנתא שלקחת היום יכולה להשתפר משמעותית לאורך ציר הזמן ועל כן עלינו להתייחס אליה כאל תיק השקעות בכל רגע נתון ולבחון אותה תמיד לכל אורך חייה. כל אלה מניבים חסכון של עשרות אלפי שקלים ללקוח.

השירות כולל :

  • פגישת עם הלקוח ובחירת מסלולים מתאימים בהתאם לצרכיו.
  • ניהול מו”מ עם מספר בנקים מובילים, תוך מציאת החבילה  המתאימה ביותר עבור הלקוח.
  • בחינת חוזה המשכנתא ע”י יועץ משפטי מוסמך.
  • תשלום רק לאחר חתימה בפועל על המשכנתא.
Shape

אולי יעניין אותך גם

השירותים שלנו

קבוצת ברנס נחשבת לחברה מובילה ומוערכת בתחום השיווק הנדל”ני.
הסיפור שלה החל כמעט לפני שני עשורים, ב2004.
השנים חלפו, הרזומה של החברה נבנה ושלל עסקאות מרשימות הפכו את הקבוצה למובילה ומוערכת.
קבוצת ברנס שיווקה מאות יחידות דיור בפרויקטים שונים ברחבי הארץ, עבור יזמים מובילים בשוק הנדל”ן הישראלי ביניהן: קבוצת ב.ס.ר פרויקטים, קבוצת צים אחזקות, קבוצת חנן מור, קבוצת קלוד נחמיאס, חברת טר ארמה, יוסי אברהמי ועוד.
הקבוצה מלווה את היזם החל מגיבוש האסטרטגיה השיווקית ועד למכירת הדירה בפועל ומעניקה שירותי מיקור חוץ איכותיים. קבוצת ברנס בעלת ניסיון עשיר בפגישות מכירה ובעלת ניסיון מוכח של אלפי פגישות עם מאות לקוחות מרוצים.
קבוצת ברנס שיווקה למעלה מ 20,000 מ”ר של נדל”ן מסחרי במתחמי מסחר שונים ברחבי הארץ, עבור קהל יזמים רחב. הקבוצה בעלת קשרים ענפים בשוק הקמעונאי וביצעה עסקאות בתחומים שונים, ביניהן: בנקאות, אופנה, הנעלה, מזון, שירותים ועוד.
הקבוצה מציעה שירותי שיווק למתחמים חדשים וקיימים: שיפור חוזים קיימים, בניית התמהיל הנכון למרכז המסחרי, הפקת מצגות שיווקיות וחוברות שיווקיות לשוכרים פוטנציאלים וניהול כל אופרציית השיווק במתחם ועוד.
הליך זה דורש מיומנות מכירה, יציאה למו”מ ויצירת חוזה שישרת אתכם וישמור על כל הזכויות שלכם. מבלי שיפיל את העסקה.
הקבוצה נותנת שירותי ייעוץ ללקוחות פרטיים, בכדי לאזן את פערי הכוחות בין הגורמים בשוק, יעוץ מסחרי ומשפטי לרכישת דירה מקבלן

הקבוצה נותנת שירותי ייעוץ לוועדי בתים וללקוחות פרטיים, בכל נושא פרויקטים מסוג תמ”א 38 1 ו2.
הייעוץ מיועד לדיירים המתגוררים בבניינים שיש בהם פוטנציאל לביצוע שינויי מבנה וכניסה לפרויקט תמ”א 38.

אתם בידיים טובות

צרו עימנו קשר עוד היום

דילוג לתוכן