השירותים שלנו

ייעוץ רכישת דירת קבלן

Shape

שוק הדירות בישראל אינו פועל לטובת רוכשי הדירות בכל הנוגע לביצוע עסקאות רכישה. לא פעם נראה כי הקבלנים הם הצד הרגוע בעסקה, בעוד שהרוכשים מגיעים לרוב כשהם נטולי ניסיון מו”מ ולא תמיד יש להם הבנה מלאה מה אומר החוזה שעומד לפניהם.

רכישת דירה מקבלן היא עסקה מסובכת ומורכבת בעשרות מונים מרכישת דירה יד שניה.

בעקבות פערי הכוחות המשמעותיים הקיימים בין הצדדים, במסגרת ההסכם מוטלים על הרוכש הוצאות כספיות ניכרות ולא צפויות,  אשר במקרים רבים יועץ מיומן ומנוסה בתחום יכול לצמצם אותן בצורה משמעותית.

הקבוצה בעלת ניסיון רב בעסקאות מסוג זה ובעלת יכולות מו”מ גבוהות במיוחד ועל כן יכולה לשפר בצורה משמעותית את תנאיו המסחריים של  החוזה בכלל ושל מחיר הדירה בפרט.

חשוב לזכור, שהשלב הטוב ביותר להתמקח על תנאיו המסחריים של החוזה הוא במסגרת המו”מ לרכישת הדירה ועוד בטרם החתימה על ההצעה לרכישת דירה, דבר שיכול להניב חיסכון של עשרות אלפי שקלים ללקוח,

הקבוצה ליוותה מאות עסקאות מסוג זה, בכובעים שונים : הן בכובע היזם והן בכובע של רוכש הדירה ומשום כך בקיאה בכלל האפשרויות העומדות בפני הלקוח ומבינה את נקודות החולשה בהן יסכים הקבלן להתגמש, כמו כן כיצד לשפר מסחרית את החוזה על כל נספחיו, אנו מלווים בהמלצות חמות ממספר רב של לקוחות שנעזרו בשירותינו ויצאו מרוצים. 

השירות כולל :

  • סיוע במו”מ מול הקבלן אשר יכול לחסוך עשרות אלפי שקלים.
  • בחינת החוזה מבחינה משפטית ובדיקה כי הוא משרת אתכם- הרוכשים.
  • להליך הרכישה מביאה הקבוצה ניסיון רב משני צדי המתרס.
  • ניסיון זה מאפשר לבחון היטב את העסקה, לבדוק היכן ניתן להתגמש עם הקבלן, לבחון את תנאי החוזה ולהציג לרוכשים לפני מה הם עומדים ולאלו הוצאות לצפות.
  • התוצאה לה תוכלו לצפות היא שיפור תנאי הרכישה על ידי התמקחות נכונה עם הקבלן ושיפור תנאי החוזה.

שוק הדירות בישראל אינו פועל לטובת רוכשי הדירות בכל הנוגע לביצוע עסקאות רכישה. לא פעם נראה כי הקבלנים הם הצד החזק בעסקה בעוד שהרוכשים מגיעים לרוב כשהם נטולי ניסיון מו”מ ולא תמיד יש להם הבנה מלאה מה אומר החוזה שעומד לפניהם. רכישת דירת קבלן מעמידה בפני רוכשים רבים אתגר כשלא פעם הם חשים שאין להם את הכלים המתאימים לבחון כראוי את העסקה.

קבוצת ברנס מביאה איתה לעסקאות מסוג רכישת דירת קבלן ניסיון רב אותו היא מעמידה לצד הרוכשים.

Shape

אולי יעניין אותך גם

השירותים שלנו

קבוצת ברנס נחשבת לחברה מובילה ומוערכת בתחום השיווק הנדל”ני.
הסיפור שלה החל כמעט לפני שני עשורים, ב2004.
השנים חלפו, הרזומה של החברה נבנה ושלל עסקאות מרשימות הפכו את הקבוצה למובילה ומוערכת.
קבוצת ברנס שיווקה מאות יחידות דיור בפרויקטים שונים ברחבי הארץ, עבור יזמים מובילים בשוק הנדל”ן הישראלי ביניהן: קבוצת ב.ס.ר פרויקטים, קבוצת צים אחזקות, קבוצת חנן מור, קבוצת קלוד נחמיאס, חברת טר ארמה, יוסי אברהמי ועוד.
הקבוצה מלווה את היזם החל מגיבוש האסטרטגיה השיווקית ועד למכירת הדירה בפועל ומעניקה שירותי מיקור חוץ איכותיים. קבוצת ברנס בעלת ניסיון עשיר בפגישות מכירה ובעלת ניסיון מוכח של אלפי פגישות עם מאות לקוחות מרוצים.
קבוצת ברנס שיווקה למעלה מ 20,000 מ”ר של נדל”ן מסחרי במתחמי מסחר שונים ברחבי הארץ, עבור קהל יזמים רחב. הקבוצה בעלת קשרים ענפים בשוק הקמעונאי וביצעה עסקאות בתחומים שונים, ביניהן: בנקאות, אופנה, הנעלה, מזון, שירותים ועוד.
הקבוצה מציעה שירותי שיווק למתחמים חדשים וקיימים: שיפור חוזים קיימים, בניית התמהיל הנכון למרכז המסחרי, הפקת מצגות שיווקיות וחוברות שיווקיות לשוכרים פוטנציאלים וניהול כל אופרציית השיווק במתחם ועוד.
הליך זה דורש מיומנות מכירה, יציאה למו”מ ויצירת חוזה שישרת אתכם וישמור על כל הזכויות שלכם. מבלי שיפיל את העסקה.
הקבוצה נותנת שירותי ייעוץ ללקוחות פרטיים, בכדי לאזן את פערי הכוחות בין הגורמים בשוק, יעוץ מסחרי ומשפטי לרכישת דירה מקבלן

הקבוצה נותנת שירותי ייעוץ לוועדי בתים וללקוחות פרטיים, בכל נושא פרויקטים מסוג תמ”א 38 1 ו2.
הייעוץ מיועד לדיירים המתגוררים בבניינים שיש בהם פוטנציאל לביצוע שינויי מבנה וכניסה לפרויקט תמ”א 38.

אתם בידיים טובות

צרו עימנו קשר עוד היום

דילוג לתוכן