השירותים שלנו

שיווק נדל”ן

הכוח המניע שמאחורי שיווק נדל”ן

תחום הנדל”ן מאוד מרתק ומאז ומתמיד היה רלוונטי. עם זאת, על מנת להצליח לבלוט בתחום, יש צורך בראייה מקיפה, בידע נרחב, ביכולת לחשוב מחוץ לקופסה, בקשרים מקצועיים, ביכולת לאתר צרכים קטנים בעלי משמעות גדולה וכמובן שגם יש צורך בניסיון עשיר, בתשוקה מניעה וביושרה מקצועית.

קבוצת ברנס נחשבת כחברה מובילה ומוערכת בתחום השיווק הנדל”ני. הסיפור שלה החל כמעט לפני שני עשורים, ב2004. השנים חלפו, הרזומה של החברה נבנה ושלל עסקאותמרשימות הפכו את הקבוצה למובילה ומוערכת.

מיתוג שיווק מכירה ועוד

קבוצת ברנס מתמחה במיתוג, שיווק ומכירה של פרויקטים מתחום המגורים, ובפרויקטים שנוגעים לנדל”ן מסחרי, כך שבסה”כ הקבוצה אחראית על שיווק של למעלה מ20,000 מ”ר ועל שיווק של למעלה 600 יחידות דיור. בין לקוחות החברה נמצא את קבוצת צים, רמי לוי, קבוצת ב.ס.ר, קבוצת חנן מור ועוד רבים מוכרים נוספים.

בנוסף לנאמר, קבוצת ברנס מחזיקה בקשרים נרחבים בשוק הקמעונאי, משווקת ליזמים הישראלים נכסים מניבים ובין היתר מתמחה בשוק הנדל”ן באמריקה, בברצלונה, בברלין ועוד. עם כל זאת לא מספיק, החברה גם מעניקה שירותי ייעוץ וליווי מקצועיים בשלושת התחומים הבאים: לקיחת משכנתא, רכישת דירה מקבלן ושמירת האינטרסים של הדיירים שעוברים תמ”א 38.

שירות מקיף מא’ ועד ת’

שיווק נדל”ן מצריך הרבה ומעבר למציאת נכס כלכלי ומינוף תכניות בנייה, אלא בין היתר יש צורך בגיבוש אסטרטגיה שיווקית, ראייה מערכתית, שירותי מיקור חוץ, הבנת הצרכים של קהל היעד והטמעה של שינויים נחוצים בשלבים השונים. בכול זאת קבוצת ברנס מוכיחה את עצמה פעם אחר פעם – מצדיקה את המעמד שלה בתחום השיווק הנדל”ני.

מעורבות מלאה וחשיבה מחוץ לקופסה

שיווק נדל”ן מצריך יצירתיות לצד חשיבה מחוץ לקופסה, ואף צריך להתערב בפרויקטים השונים בשלבים כמה שיותר מוקדמים. כך למשל כבר קרה שקבוצת ברנס עמדה לשווק פרויקט ברמת גן, אך הבינה שקהל היעד מחפש באזור דירות מעט יותר גדולות ממה שהופיע אצל הקבלן בתוכניות. מסקנה זו הובילה לשינוי המפרט. בהתאם להמלצה, הקבלן הגדיל את הדירות (סה”כ מ80 ל85 מ”ר), כך שבתוך זמן מאוד קצר ממועד סיום הבנייה הדירות נמכרו במחיר הרצוי.

שיווק נדל”ן ברמת גן

ברנס פועלת בתחום שיווק הנדל”ן באופן נרחב, בעיקר בשכונות הצפוניות של רמת גן (תוך התמקדות בשכונת ראשונים, גפן וחרוזים) וגם בעפולה, תל אביב יפו, הוד השרון וכפר סבא. הקבוצה משווקת דירות יד שנייה לצד פרויקטים חדשים. כך למשל שיווק נדלן בשכונת חרוזים מציב את קבוצת ברנס כמובילה בתחום. שכונת חרוזים מראש מחזיקה בנתונים טובים, אם כי לאחרונה היא עוברת שיפור משמעותי (תמ”א 38 מהווה חלק מנקודת המפנה). מכאן שאם חושבים על קניית דירה בשכונת חרוזים, ככול הנראה שקבוצת ברנס תהיה הכתובת הראשונה – הן עבור יזמים וקבלנים והן עבור לקוחות פרטיים.

האתגר שמאחורי השיווק והדרך לעקוף אותו

לא כל נכס יוקרתי ולא כל נכס ממוקם במרכז הארץ. לא כל נכס ניתן לשווק בקלות ולקבל עליו את מלוא הסכום הרצוי. עם זאת, כל נכס כן יכול להציע ערך מוסף ובכך לייצר עניין ולהצדיק את המחיר שנדרש עבורו. קבוצת ברנס מתמחה במציאת הערך המוסף ומיקומו במרכז התמונה. אם הערך אינו קיים היא מייצרת אותו, לצד התחשבות במאפיינים של קהל היעד הפוטנציאלי. אם נוסיף לכל זאת את מיומנות סגירת העסקה, ניתן להבין כיצד קבוצת ברנס זוכה לסגור עסקאות נדל”ניות בקצב מוגבר ולהשאיר את שני הצדדים (הרוכש והקונה) מרוצים.

16

שנות נסיון

750

יחידות דיור

1500

לקוחות מרוצים

100K

מ"ר נמכרו

0
שנות נסיון
500
יחידות דיור
1000
לקוחות מרוצים
90000
מ"ר נמכרו
Shape

אולי יעניין אותך גם

השירותים שלנו

קבוצת ברנס נחשבת לחברה מובילה ומוערכת בתחום השיווק הנדל”ני.
הסיפור שלה החל כמעט לפני שני עשורים, ב2004.
השנים חלפו, הרזומה של החברה נבנה ושלל עסקאות מרשימות הפכו את הקבוצה למובילה ומוערכת.
קבוצת ברנס שיווקה מאות יחידות דיור בפרויקטים שונים ברחבי הארץ, עבור יזמים מובילים בשוק הנדל”ן הישראלי ביניהן: קבוצת ב.ס.ר פרויקטים, קבוצת צים אחזקות, קבוצת חנן מור, קבוצת קלוד נחמיאס, חברת טר ארמה, יוסי אברהמי ועוד.
הקבוצה מלווה את היזם החל מגיבוש האסטרטגיה השיווקית ועד למכירת הדירה בפועל ומעניקה שירותי מיקור חוץ איכותיים. קבוצת ברנס בעלת ניסיון עשיר בפגישות מכירה ובעלת ניסיון מוכח של אלפי פגישות עם מאות לקוחות מרוצים.
קבוצת ברנס שיווקה למעלה מ 20,000 מ”ר של נדל”ן מסחרי במתחמי מסחר שונים ברחבי הארץ, עבור קהל יזמים רחב. הקבוצה בעלת קשרים ענפים בשוק הקמעונאי וביצעה עסקאות בתחומים שונים, ביניהן: בנקאות, אופנה, הנעלה, מזון, שירותים ועוד.
הקבוצה מציעה שירותי שיווק למתחמים חדשים וקיימים: שיפור חוזים קיימים, בניית התמהיל הנכון למרכז המסחרי, הפקת מצגות שיווקיות וחוברות שיווקיות לשוכרים פוטנציאלים וניהול כל אופרציית השיווק במתחם ועוד.
הליך זה דורש מיומנות מכירה, יציאה למו”מ ויצירת חוזה שישרת אתכם וישמור על כל הזכויות שלכם. מבלי שיפיל את העסקה.
הקבוצה נותנת שירותי ייעוץ ללקוחות פרטיים, בכדי לאזן את פערי הכוחות בין הגורמים בשוק, יעוץ מסחרי ומשפטי לרכישת דירה מקבלן

הקבוצה נותנת שירותי ייעוץ לוועדי בתים וללקוחות פרטיים, בכל נושא פרויקטים מסוג תמ”א 38 1 ו2.
הייעוץ מיועד לדיירים המתגוררים בבניינים שיש בהם פוטנציאל לביצוע שינויי מבנה וכניסה לפרויקט תמ”א 38.

הסיפור שלנו

לקבוצת ברנס ניסיון רב, ושאיפתנו היא להוביל את השוק במגוון השירותים שבתחום פעילותה. הקבוצה מבטיחה לתת שירותים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר ובמחירים נוחים הן ליזמים והן ללקוחות הפרטים.

קבוצת ברנס החלה את פעילותה בשנת 2004, הקבוצה מתמחה בשיווק מיתוג ומכירה של פרויקטים למגורים ומסחר עבור יזמים וקבלנים תוך כדי צבירת ניסיון רב בתחומים אלה, כמו כן הקבוצה מציעה שירותי ליווי וייעוץ ללקוחות פרטים בשלושה תחומים: ייעוץ רכישת דירת קבלן, ייעוץ משכנתאות וייעוץ לדיירים בתחום תמ”א 38.  צוות החברה מורכב מאנשי מקצוע עם ניסיון מוכח בתחום הנדל”ן.

יזמים מובילים מספרים איך פיצחנו את השיווק והובלנו את הפרויקט עבורם

Shape

אתם בידיים טובות

צרו עימנו קשר עוד היום

דילוג לתוכן