השירותים שלנו

שיווק פרויקטים בתל אביב

שיווק פרויקטים בתל אביב היא משימה מורכבת שמצריכה ראייה רחבה. לקראת שיווק פרויקטים בתל אביב הכרחי להבין לא רק מהי המגמה הנדל”נית האזורית, אלא גם מה אנשים מחפשים, מה הסביבה יודעת להציע ובאופן כללי חשוב לבחון את סך המערכת הנדל”נית לצד התמקדות בפרט, הן מבחינת הטווח הקצר והן מבחינת הטווח הארוך, ופה “קבוצת ברנס” נכנסת לתמונה – מובילה בשיווק פרויקטים בתל אביב!

כשמציאות נדל”נית פוגשת הזדמנות

לא מעט נאמר אודות מצב הנדל”ן במרכז הארץ בשנים האחרונות. נאמר שבועת הנדל”ן רחוקה מלשחרר אוויר, שהביקוש גדול מההיצע, שהמחירים אינם הגיוניים ושקשה לצפות מתי יחול שינוי. מצד שני, המציאות בשטח היא שעדיין נרשמות לא מעט רכישות, ההתעניינות בנכסים שיושבים באזור המרכז ממשיכה להיות גבוהה ולמרות המצב המיוחד שנוצר בשנתיים האחרונות, ממשיכות לצוץ הזדמנויות מעניינות, אם בתחום המגורים, ואם בתחום הנדל”ן המסחרי.

לא תמיד קל להגיע לקהל היעד

קבוצת ברנס מתמחה בשיווק, מיתוג ומכירה משנת 2004, כאשר שיווק פרויקטים בתל אביב היא לב העניין. מדהים לראות שגם אם מצב הנדל”ן בארץ חווה עליות ומורדות, במוקד הארץ, הביקוש ממשיך להיות יחסית יציב ואף גבוה. עם זאת, לעולם אין זה קל למצוא את המשקיע או את הרוכש הנכון, אין זה פשוט להגדיר קהל יעד וכמובן שאין זה קל להגיע לאותו קהל יעד ולגרום לו להבין שהפרויקט המיוחל ניצב לצידו. עם זאת, לאחר שיווק של אלפי מטרים מתחום הנדל”ן המסחרי (כולל מרכזים מסחריים וחנויות) ולצד שיווק של מאות יחידות דיור, “קבוצת ברנס” גאה לומר שהיא עלתה על השיטה.

כוחה של דחיפה ממוקדת

לאחרונה יש מגוון פרויקטים מעניינים באזור ת”א, ובמקביל לא חסרים משקיעים שרק מחכים להחזיק בנכס באזור כה מבוקש. מנגד, התחרות על כל משקיע מאוד גדולה, כך שלא מעט יזמים וקבלנים מתמודדים מול קושי גדול. מצד אחד מחזיקים בהזדמנות אדירה, אך מצד שני ללא הרוכשים הנכונים נשארים קרחים משני הצדדים. מכאן שאם רוצים למנף את המצב הנדל”ני הייחודי של העיר ת”א, טוב להכיר את שירותי השיווק מבית קבוצת ברנס, כי לפעמים כל שנחוץ על מנת לסגור עסקה, היא רק דחיפה ממוקדת לצד גישה מעט שונה.

16

שנות נסיון

750

יחידות דיור

1500

לקוחות מרוצים

100K

מ"ר נמכרו

0
שנות נסיון
500
יחידות דיור
1000
לקוחות מרוצים
90000
מ"ר נמכרו
Shape

אולי יעניין אותך גם

השירותים שלנו

קבוצת ברנס נחשבת לחברה מובילה ומוערכת בתחום השיווק הנדל”ני.
הסיפור שלה החל כמעט לפני שני עשורים, ב2004.
השנים חלפו, הרזומה של החברה נבנה ושלל עסקאות מרשימות הפכו את הקבוצה למובילה ומוערכת.
קבוצת ברנס שיווקה מאות יחידות דיור בפרויקטים שונים ברחבי הארץ, עבור יזמים מובילים בשוק הנדל”ן הישראלי ביניהן: קבוצת ב.ס.ר פרויקטים, קבוצת צים אחזקות, קבוצת חנן מור, קבוצת קלוד נחמיאס, חברת טר ארמה, יוסי אברהמי ועוד.
הקבוצה מלווה את היזם החל מגיבוש האסטרטגיה השיווקית ועד למכירת הדירה בפועל ומעניקה שירותי מיקור חוץ איכותיים. קבוצת ברנס בעלת ניסיון עשיר בפגישות מכירה ובעלת ניסיון מוכח של אלפי פגישות עם מאות לקוחות מרוצים.
קבוצת ברנס שיווקה למעלה מ 20,000 מ”ר של נדל”ן מסחרי במתחמי מסחר שונים ברחבי הארץ, עבור קהל יזמים רחב. הקבוצה בעלת קשרים ענפים בשוק הקמעונאי וביצעה עסקאות בתחומים שונים, ביניהן: בנקאות, אופנה, הנעלה, מזון, שירותים ועוד.
הקבוצה מציעה שירותי שיווק למתחמים חדשים וקיימים: שיפור חוזים קיימים, בניית התמהיל הנכון למרכז המסחרי, הפקת מצגות שיווקיות וחוברות שיווקיות לשוכרים פוטנציאלים וניהול כל אופרציית השיווק במתחם ועוד.
הליך זה דורש מיומנות מכירה, יציאה למו”מ ויצירת חוזה שישרת אתכם וישמור על כל הזכויות שלכם. מבלי שיפיל את העסקה.
הקבוצה נותנת שירותי ייעוץ ללקוחות פרטיים, בכדי לאזן את פערי הכוחות בין הגורמים בשוק, יעוץ מסחרי ומשפטי לרכישת דירה מקבלן

הקבוצה נותנת שירותי ייעוץ לוועדי בתים וללקוחות פרטיים, בכל נושא פרויקטים מסוג תמ”א 38 1 ו2.
הייעוץ מיועד לדיירים המתגוררים בבניינים שיש בהם פוטנציאל לביצוע שינויי מבנה וכניסה לפרויקט תמ”א 38.

הסיפור שלנו

לקבוצת ברנס ניסיון רב, ושאיפתנו היא להוביל את השוק במגוון השירותים שבתחום פעילותה. הקבוצה מבטיחה לתת שירותים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר ובמחירים נוחים הן ליזמים והן ללקוחות הפרטים.

קבוצת ברנס החלה את פעילותה בשנת 2004, הקבוצה מתמחה בשיווק מיתוג ומכירה של פרויקטים למגורים ומסחר עבור יזמים וקבלנים תוך כדי צבירת ניסיון רב בתחומים אלה, כמו כן הקבוצה מציעה שירותי ליווי וייעוץ ללקוחות פרטים בשלושה תחומים: ייעוץ רכישת דירת קבלן, ייעוץ משכנתאות וייעוץ לדיירים בתחום תמ”א 38.  צוות החברה מורכב מאנשי מקצוע עם ניסיון מוכח בתחום הנדל”ן.

יזמים מובילים מספרים איך פיצחנו את השיווק והובלנו את הפרויקט עבורם

Shape

אתם בידיים טובות

צרו עימנו קשר עוד היום

דילוג לתוכן