שכונת חרוזים רמת גן

שכונת חרוזים ברמת גן - נדל"ן חרוזים

נעים להכיר - שכונת חרוזים

שכונת חרוזים החלה את דרכה אי שם ב1949 וכבר אז הפוטנציאל היה ברור. השנים חלפו והשכונה התפתחה, גדלה וכיום מהווה מוקד נדל"ני משמעותי. השכונה יושבת בצפון מערב העיר רמת גן, בסמוך לאזור הבורסה וכ5 דקות הליכה מהעיר ת"א - ממש לצד פארק הירקון ונתיבי איילון.

לצד מיקום מנצח ותנופת בנייה, ישנו יתרון נוסף - אופי הבנייה הישנה: בניינים שכוללים בסה"כ בין 4 ל8 קומות. נכון להיום מחירי הדירות נוחים, ניתן להסתדר בשכונה גם ללא מכונית, התחבורה המקומית נחשבת יעילה, החינוך ידוע כאיכותי, קיימים שלל מתחמים ירוקים, הסביבה שקטה, מתחם הבורסה הקרוב משרת את התושבים, ואם רק רוצים, אפילו יש לאן לצאת בערב.

המהפך שמזניק את שכונת חרוזים קדימה

תמ"א 38 היא גם כן חלק מסיפור ההצלחה של שכונת חרוזים. בזכות הפרויקט קמו למעלה מ800 דירות חדשות שמציעות סטנדרט גבוה, כאשר למעלה מ500 דירות נוספות אמורות לקום בהמשך ולהציע שלל הזדמנויות נדל"ניות כדאיות.

תנופת הבניה מסייעת לרענן את השכונה, להזרים משפחות צעירות ואמידות, לפתח את סך האזור (הן מבחינת חינוך והן מבחינת תשתיות ומוקדי עבודה) ובאופן כללי תנופת הבניה לוקחת את אותה שכונה ישנה והופכת אותה לשכונה יוקרתית ואיכותית. לאור כל זאת, נדלן בשכונת חרוזים מייצר עניין רב - קניית דירה בשכונת חרוזים בהחלט שיקול שצריך לעלות על הפרק כאשר מחפשים מיקום מנצח לצד צעד כלכלי מבטיח.

מתמחים בשיווק פרויקטים בשכונה - קבוצת ברנס

קבוצת ברנס היא חלק אינטגרלי מסיפור ההצלחה של שכונת חרוזים - משווקת שלל פרויקטים שווי ערך בשכונה. הקבוצה שנמצאת בראש טבלת המכירות ברמת גן מתמחה במכירה, שיווק ומיתוג עבור יזמים וקבלנים, כך שרק בשכונת חרוזים קבוצת ברנס שיווקה אינספור יחידות - דירות חדשות לצד דירות יד שנייה.

ההצלחה הגדולה היא תוצר של ראייה מקיפה: היכולת לשלב בין הצרכים של רוכשי הדירות לבין הדרישות של מוכרי הנכס, אם כי גם יצירתיות, יצירת ערך מוסף והרבה עבודת רקע מהווים חלק מהמשוואה.

קניית דירות יד שנייה בשכונת חרוזים

לצד קבוצת ברנס יש גופים נוספים שפועלים בשכונת חרוזים, אך אין ספק שקבוצת ברנס אחראית על הנתח הגדול ביותר של סגירת עסקאות נדל"ן מקומיות. ברנס (40) שעומד בראש הקבוצה בעצמו גר בשכונה, מתוך הבנה שהשילוב של קירבה לת"א, משכנתא נוחה, איכות חיים ומחירים כדאיים מייצרים יתרון משמעותי - הן עבור היום והן עבור הטווח הרחוק. כחלק משיטת העבודה, קבוצת ברנס מחזיקה במאגר גדול של לקוחות רלוונטיים (מדי חודש נכנסות כ300 פניות חדשות עבור רכישה), כך שהקבוצה מסייעת למכור דירות יד שנייה ולשווק מבחר פרויקטים חדשים, וכל זאת במחירים הרצויים ובתוך פרק זמן קצר.

מוצאים מקום להקים בו בית

התנופה הגדולה בשכונת חרוזים משנה את התמונה. מכאן שאם גם אתם מבקשים למצוא יעד מרכזי ואידאלי לגדל בו משפחה, נראה שגם אתם בוחנים את השכונה. מקום מרכזי שיושב בסמיכות לת"א, שהמחירים בו זולים ביחס למרכז (בפער של מיליון ש"ח מת"א) ושערך הדירות מצביע על מגמת עלייה. נשמע מעניין? מוזמנים לגלות אלו נכסים עומדים בתקציב שלכם!

תומר ברנס הינו המנכ"ל והבעלים של הקבוצה מתחילת פעילותה בשנת 2004.

בוגר תואר ראשון במשפטים L.L.B מהמרכז האקדמי למשפט ועסקים רמת גן.
 

תומר פעיל בתחום הנדל"ן משנת 2004 ובמשך השנים פיתח שיטת שיווק מנצחת הן לתחום המגורים והן לתחום המסחר המבוססת על אמון והבנה כי אנשים עושים עסקאות עם אנשים.

בעל ניסיון ולמידה של אלפי פגישות מכירה בעשרות פרויקטים נבחרים עבור חברות נדל"ן ציבוריות גדולות, תומר מילא תפקידים בכירים בחברות נדל"ן מובילות: תיפקד כמנהל המחלקה המסחרית באנגלו סכסון ת"א, מנהל שיווק בחברת פרומול מקבוצת נכסי אריאל, משווק של חברת ב.ס.ר פרויקטים ושל קבוצת חנן מור ומנהל תחום תמ"א 38 בחברת צים אחזקות. 

גישתו של תומר היא להיות מעורב ישירות בכל הפרויקטים מרמת האסטרטגיה השיווקית ועד לפגישות המכירה בפועל.

 

תומר ברנס
מנכ"ל ובעלים
03-9277714
050-7606464
יעוץ לרכישת דירה מקבלן
 

רכישת דירה מקבלן היא עסקה מסובכת ומורכבת בעשרות מונים מרכישת יד שניה וזאת בעקבות פערי הכוחות המשמעותיים הקיימים בין הצדדים.

שיווק דירות יד שנייה
 

ממכירת דירה יד שנייה תדרוש מכם לא רק להעמיד את דירתכם למכירה אלא לקבל דיירים, להוציא חוזה ולנהל משא ומתן מול הרוכשים.

 
יעוץ  תמ"א 38
 
מגוון השיקולים בהם הדיירים צריכים להתחשב בטרם החתימה על פרויקט תמ"א 38 מול הקבלן או היזם הינם רחבים מאוד,  הקבלנים השונים מציעים לדיירים הצעות מגוונות המחייבות בדיקה מעמיקה לפני ההחלטה באיזה קבלן לבחור על מנת להשיא ולמקסם את תועלתם.