השירותים שלנו

תיווך בגבעתיים

העובדה היא שרוב העסקאות באזור גבעתיים נסגרות באמצעות תיווך, ולמרות שאף אחד אינו רוצה לשלם נתח מהעסקה למתווך, נראה שיש לכך סיבה טובה. שירותי תיווך בגבעתיים נחשבים מאוד מקובלים, ומי שייבחן מדוע יותר מ 85% מסך העסקאות נסגרות באמצעות שירותי תיווך, יימצא את התשובה הבאה: שירותי תיווך בגבעתיים מסייעים למכור נכס בקלות, וזאת גם מבלי להתגורר באזור. מונעים את הצורך להראות את הדירה לאינספור אנשים זרים. מסייעים לקבל תמונת מצב מקיפה לגבי עלות הנכסים הסמוכים. מסייעים להסביר לרוכש מדוע המחיר יחסית יקר, אך עדיין שווה את ההוצאה. מסייעים להצביע על שינויים עתידיים שאמורים בעוד כמה שנים להעלות את ערך הנכס, ובאופן כללי שירותי תיווך יודעים כיצד לשווק ומעניקים תמונת מצב מקיפה, כך שבין היתר זוכים להבין מה רוכשים ומה בדיוק מקבלים בתמורה.

הרוב המכריע לא טועה!

אם נעבור למעט נתונים מספריים, נמצא ש20% מסך המודעות שנוגעות לדירה למכירה בגבעתיים הן של אנשים פרטיים, כאשר כל השאר נוגעים למכירה ממתווכים. מכאן שאם נדבוק בחוכמת ההמונים, נבין שיש לכך סיבה טובה, הן מבחינת המוכר והן מבחינת הרוכש. עם זאת, כמובן שלא כל שירותי התיווך מציעים אותו רף של שירות, ופה נעצור להבין כיצד קבוצת ברנס בנתה לעצמה שם בעיר גבעתיים והסביבה.

מומחיות במציאת ערך מוסף

קבוצת ברנס מחזיקה במוניטין מדהים בתחום השיווק והתיווך, ואף לא פעם הצליחה לסגור עסקה בצורה מרשימה, היכן שרבים אחרים נכשלו. כיצד? קבוצת ברנס מתמחה בניתוח מגמות, מזהה צרכים של לקוחות (ובהתאם מציעה התאמות), חושבת מחוץ לקופסה, בעלת מומחיות ורגישות יתרה במציאת ערך מוסף (לצד יכולת להציגו בצורה משמעותית), מתמחה בסגירת עסקאות, מקפידה על יושרה ושקיפות, ואף מצליחה לתמרן בין הרוכש למוכר, כך ששני הצדדים יוצאים מרוצים.

מכאן שבין אם מבקשים לרכוש או למכור נכס בגבעתיים, טוב לדעת שניתן לסגור את הפינה על הצד הטוב ביותר, וזאת לצד מאגר נרחב של דירות שנבחנו בקפידה, ולצד מינימום השקעה ומאמץ.

16

שנות נסיון

750

יחידות דיור

1500

לקוחות מרוצים

100K

מ"ר נמכרו

0
שנות נסיון
500
יחידות דיור
1000
לקוחות מרוצים
90000
מ"ר נמכרו
Shape

אולי יעניין אותך גם

השירותים שלנו

קבוצת ברנס נחשבת לחברה מובילה ומוערכת בתחום השיווק הנדל”ני.
הסיפור שלה החל כמעט לפני שני עשורים, ב2004.
השנים חלפו, הרזומה של החברה נבנה ושלל עסקאות מרשימות הפכו את הקבוצה למובילה ומוערכת.
קבוצת ברנס שיווקה מאות יחידות דיור בפרויקטים שונים ברחבי הארץ, עבור יזמים מובילים בשוק הנדל”ן הישראלי ביניהן: קבוצת ב.ס.ר פרויקטים, קבוצת צים אחזקות, קבוצת חנן מור, קבוצת קלוד נחמיאס, חברת טר ארמה, יוסי אברהמי ועוד.
הקבוצה מלווה את היזם החל מגיבוש האסטרטגיה השיווקית ועד למכירת הדירה בפועל ומעניקה שירותי מיקור חוץ איכותיים. קבוצת ברנס בעלת ניסיון עשיר בפגישות מכירה ובעלת ניסיון מוכח של אלפי פגישות עם מאות לקוחות מרוצים.
קבוצת ברנס שיווקה למעלה מ 20,000 מ”ר של נדל”ן מסחרי במתחמי מסחר שונים ברחבי הארץ, עבור קהל יזמים רחב. הקבוצה בעלת קשרים ענפים בשוק הקמעונאי וביצעה עסקאות בתחומים שונים, ביניהן: בנקאות, אופנה, הנעלה, מזון, שירותים ועוד.
הקבוצה מציעה שירותי שיווק למתחמים חדשים וקיימים: שיפור חוזים קיימים, בניית התמהיל הנכון למרכז המסחרי, הפקת מצגות שיווקיות וחוברות שיווקיות לשוכרים פוטנציאלים וניהול כל אופרציית השיווק במתחם ועוד.
הליך זה דורש מיומנות מכירה, יציאה למו”מ ויצירת חוזה שישרת אתכם וישמור על כל הזכויות שלכם. מבלי שיפיל את העסקה.
הקבוצה נותנת שירותי ייעוץ ללקוחות פרטיים, בכדי לאזן את פערי הכוחות בין הגורמים בשוק, יעוץ מסחרי ומשפטי לרכישת דירה מקבלן

הקבוצה נותנת שירותי ייעוץ לוועדי בתים וללקוחות פרטיים, בכל נושא פרויקטים מסוג תמ”א 38 1 ו2.
הייעוץ מיועד לדיירים המתגוררים בבניינים שיש בהם פוטנציאל לביצוע שינויי מבנה וכניסה לפרויקט תמ”א 38.

הסיפור שלנו

לקבוצת ברנס ניסיון רב, ושאיפתנו היא להוביל את השוק במגוון השירותים שבתחום פעילותה. הקבוצה מבטיחה לתת שירותים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר ובמחירים נוחים הן ליזמים והן ללקוחות הפרטים.

קבוצת ברנס החלה את פעילותה בשנת 2004, הקבוצה מתמחה בשיווק מיתוג ומכירה של פרויקטים למגורים ומסחר עבור יזמים וקבלנים תוך כדי צבירת ניסיון רב בתחומים אלה, כמו כן הקבוצה מציעה שירותי ליווי וייעוץ ללקוחות פרטים בשלושה תחומים: ייעוץ רכישת דירת קבלן, ייעוץ משכנתאות וייעוץ לדיירים בתחום תמ”א 38.  צוות החברה מורכב מאנשי מקצוע עם ניסיון מוכח בתחום הנדל”ן.

יזמים מובילים מספרים איך פיצחנו את השיווק והובלנו את הפרויקט עבורם

Shape

אתם בידיים טובות

צרו עימנו קשר עוד היום

דילוג לתוכן