מאמרים

תיווך ברמת גן
שכונת החרוזים, הותיקים, הגפן, נחלת גנים והראשונים

Shape

מתווך טוב זה נכס

אנחנו חברת שיווק/תיווך שמתמחה בשכונת החרוזים והשכונות הגובלות בפארק הירקון. מוזמנים לבקר אותנו בגוגל או בפייסבוק. מובילים על פי אתר מדלן מבחינת היקף עסקאות שביצענו ונכסים בבלעדיות משרדנו. נשמח לעזור. לא בבלעדיות, לא שלנו.

ברנס (בן 40) שסיים תואר ראשון במשפטים, הקים ומנהל את חברת ”ברנס גרופ שיווק פרוייקטים“, מהמובילות במכירת דירות ברמת גן. 

”אני ממשפחה רמת גנית שורשית ובשכונת חרוזים אני מגדל את הילדים שלי. ואנחנו משווקים הרבה שנים פרוייקטים ברמת גן“, הוא מספר – ”החברה פועלת בשתי זרועות – שיווק פרוייקטים חדשים ותיווך בדירות יד שנייה. 

המטרה היא ליצור מעטפת מושלמת שתיתן מענה לכל הצרכים של המוכרים והקונים“. 

לדבריו, בחודשים האחרונים הוא רואה התעוררות משמעותית בשוק הנדל“ן ברמת גן בכלל ובשכונת חרוזים בפרט. ”דירות שהיו חודשים ארוכים על המדף נמכרו במחיר שהבעלים דרשו מההתחלה“

בין עשרות הדירות שברנס מכר בשנה האחרונה, היה פרוייקט של קבוצת סופרין ברחוב יהודית 10“ .הוצעו למכירה חמש דירות קטנות בשטח של 51 מ“ר בממוצע. כל דירה נמכרה ב-1.9 מיליון שקל וכל הקונים היו משקיעים. אם היו משווקות עוד דירות – הן היו נמכרות במהירות, הביקושים היו מאוד גבוהים“. 

מטרתנו היא ליצור מענה שלם ואופטימלי למוכרי ולקוני דירות”. מוקד של משרד התיווך הוא בשכונות הצפוניות של רמת גן. חרוזים, ותיקים, הגפן וראשונים.

ברנס מתמחה במכירת דירות בשכונות אלה והיום משרד התיווך שבבעלותו לוקח חלק נכבד מהמכירות בשוק זה. 

“אני מביא ערכים מוספים רבים לעסקה. בדגש על מיומנות ויכולת סגירה שאין לאחרים, והכל ביעילות ולשביעות רצונם של שני הצדדים לעסקה”, הוא מספר.

כמו כן אני תמיד חושב מחוץ לקופסא. בכל פרויקט שאני מגיע, מזהה את הקונה הפוטנציאלי ודואג לאתר אותו. אני מביא אופי קצת שונה לעולם השיווק, בידע שלי, בהשכלה שלי ובמעטפת הכללית שאני מספק בכל מה שכרוך סביב רכישת הדירה, כולל הכוונה בנושאי מימון”.

לצד קבוצת ברנס יש משרדי תיווך נוספים שפועלים בעיר רמת גן, אך לקבוצת ברנס יש את הנתח הגדול ביותר, בסגירת עסקאות בשוק המקומי. 

כחלק משיטת העבודה קבוצת ברנס מחזיקה במעגל גדול של לקוחות רלוונטים. מדי חודש נכנסות כ-300 פניות חדשות עבור רכישה. 

כך שהקבוצה מסייעת למכור דירות יד שנייה במסגרת תיווך ולשווק מבחר פרויקטים חדשים בעיר וכל זאת במחירים הרצויים, בפרק זמן קצר. 

נבחרנו לטופ 10 ע”פ אתר מדלן כסוכנות תיווך מובילה ברמת גן ולמקום הראשון בשכונת החרוזים ברמת גן, כבר 3 שנים ברציפות, מבחינת היקף עסקאות שביצענו ב2020.

Shape

גלריית תמונות

שכונת חרוזים ברמת גן

אולי יעניין אותך גם

הפרויקטים שלנו

קבוצת סופרין וויתקין פרי

רחמני לרר הנדסה

אתם בידיים טובות

צרו עימנו קשר עוד היום