השירותים שלנו

תיווך בתל אביב

כיום כאשר הביקוש הנדל”ני באזור ת”א נמצא בשיא, ואף כיום כאשר יש יותר ביקוש מאשר היצע, כל נכס שעומד למכירה בעיר ללא הפסקה עשוי להשיג מחיר מדהים, ואם רק נשלב ליווי מקצועי, יתקבל הסכום המרבי. מכאן שאם מחפשים שירותי תיווך בתל אביב, ואף שירותי תיווך בתל אביב שנחשבים מובילים, טוב לדעת שזוהי בדיוק המומחיות של קבוצת ברנס.

משפרים את נתוני הפתיחה

אנשים טועים לחשוב שאם מראש נתוני הפתיחה טובים, לא צפויה בעיה לסגור עסקה טובה, אך אנשים לא מבינים שיש עסקה טובה ויש עסקה מדהימה. מכאן שאם חשוב להשיג את המחיר המרבי בזמן הקצר ביותר, טוב להכיר כתובת אחת. כתובת שמתמחה בניתוח מצב השוק, שמזהה צרכים של לקוחות ואף שיודעת להתמודד עם מצבים מורכבים. מכאן שאם מבקשים לפעול בצורה מושכלת בעת מכירת דירה, מוטב לקבל סיוע מקצועי מבית קבוצת ברנס.

ליווי מקצועי ומקיף

לצד הכלים שציינו, גם מוטב לציין שקבוצת ברנס מתמחה בכול הנוגע ללקיחת משכנתא, לרכישת דירה מקבלן, לגיבוש אסטרטגיה שיווקית ולהפקת המרב מפרויקט תמ”א 38. מכאן שבין אם רוצים למכור את הדירה הקיימת ובמקביל להשתדרג, ובין אם מבקשים למצוא נכס מותאם צורך ויכולת כלכלית, כדאי לדעת שקבוצת ברנס מעניקה ליווי מקצועי ומקיף.

תושייה שמשנה את המשוואה

אחת מהבעיות של דירות בת”א נוגעת לגודל של הדירה (או לגודל החדרים). מכאן שהרבה פעמים המכירה/הרכישה נופלת בשל אלמנט קיים שניתן היה לשנות לצד מעט תושייה, ואכן קבוצת ברנס לא פעם ממליצה לשנות תוואי קיים, כך שבאמצעות שינוי יחסית מזערי זוכים להאדיר את ערך הדירה. אתם נמצאים מהצד השני של המתרס? מבקשים לרכוש נכס בת”א, אך לא רוצים לבזבז זמן על אינספור הצעות לא רלוונטיות, ואף מבקשים לדעת האם הדירה שעומדת על הפרק שווה את ההוצאה? בהחלט רצוי להיעזר בשירותי תיווך מקצועיים שבקיאים בכול מה שיש לעיר ת”א להציע מבחינת נדל”ן.

לסיכום נציין שאם חושבים על עסקת נדל”ן באזור ת”א, אין לפעול לבד. שירותי תיווך מקצועיים, מקיפים, מרשימים וייחודיים בהכרח נחוצים, ועל כך מעידים אינספור לקוחות מרוצים מבית קבוצת ברנס.

16

שנות נסיון

750

יחידות דיור

1500

לקוחות מרוצים

100K

מ"ר נמכרו

0
שנות נסיון
500
יחידות דיור
1000
לקוחות מרוצים
90000
מ"ר נמכרו
Shape

אולי יעניין אותך גם

השירותים שלנו

קבוצת ברנס נחשבת לחברה מובילה ומוערכת בתחום השיווק הנדל”ני.
הסיפור שלה החל כמעט לפני שני עשורים, ב2004.
השנים חלפו, הרזומה של החברה נבנה ושלל עסקאות מרשימות הפכו את הקבוצה למובילה ומוערכת.
קבוצת ברנס שיווקה מאות יחידות דיור בפרויקטים שונים ברחבי הארץ, עבור יזמים מובילים בשוק הנדל”ן הישראלי ביניהן: קבוצת ב.ס.ר פרויקטים, קבוצת צים אחזקות, קבוצת חנן מור, קבוצת קלוד נחמיאס, חברת טר ארמה, יוסי אברהמי ועוד.
הקבוצה מלווה את היזם החל מגיבוש האסטרטגיה השיווקית ועד למכירת הדירה בפועל ומעניקה שירותי מיקור חוץ איכותיים. קבוצת ברנס בעלת ניסיון עשיר בפגישות מכירה ובעלת ניסיון מוכח של אלפי פגישות עם מאות לקוחות מרוצים.
קבוצת ברנס שיווקה למעלה מ 20,000 מ”ר של נדל”ן מסחרי במתחמי מסחר שונים ברחבי הארץ, עבור קהל יזמים רחב. הקבוצה בעלת קשרים ענפים בשוק הקמעונאי וביצעה עסקאות בתחומים שונים, ביניהן: בנקאות, אופנה, הנעלה, מזון, שירותים ועוד.
הקבוצה מציעה שירותי שיווק למתחמים חדשים וקיימים: שיפור חוזים קיימים, בניית התמהיל הנכון למרכז המסחרי, הפקת מצגות שיווקיות וחוברות שיווקיות לשוכרים פוטנציאלים וניהול כל אופרציית השיווק במתחם ועוד.
הליך זה דורש מיומנות מכירה, יציאה למו”מ ויצירת חוזה שישרת אתכם וישמור על כל הזכויות שלכם. מבלי שיפיל את העסקה.
הקבוצה נותנת שירותי ייעוץ ללקוחות פרטיים, בכדי לאזן את פערי הכוחות בין הגורמים בשוק, יעוץ מסחרי ומשפטי לרכישת דירה מקבלן

הקבוצה נותנת שירותי ייעוץ לוועדי בתים וללקוחות פרטיים, בכל נושא פרויקטים מסוג תמ”א 38 1 ו2.
הייעוץ מיועד לדיירים המתגוררים בבניינים שיש בהם פוטנציאל לביצוע שינויי מבנה וכניסה לפרויקט תמ”א 38.

הסיפור שלנו

לקבוצת ברנס ניסיון רב, ושאיפתנו היא להוביל את השוק במגוון השירותים שבתחום פעילותה. הקבוצה מבטיחה לתת שירותים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר ובמחירים נוחים הן ליזמים והן ללקוחות הפרטים.

קבוצת ברנס החלה את פעילותה בשנת 2004, הקבוצה מתמחה בשיווק מיתוג ומכירה של פרויקטים למגורים ומסחר עבור יזמים וקבלנים תוך כדי צבירת ניסיון רב בתחומים אלה, כמו כן הקבוצה מציעה שירותי ליווי וייעוץ ללקוחות פרטים בשלושה תחומים: ייעוץ רכישת דירת קבלן, ייעוץ משכנתאות וייעוץ לדיירים בתחום תמ”א 38.  צוות החברה מורכב מאנשי מקצוע עם ניסיון מוכח בתחום הנדל”ן.

יזמים מובילים מספרים איך פיצחנו את השיווק והובלנו את הפרויקט עבורם

Shape

אתם בידיים טובות

צרו עימנו קשר עוד היום

דילוג לתוכן