שיווק מגורים
כחברת בניה או כקבלנים אתם בוודאי רוצים לשווק את הפרויקט שלכם בלוח הזמנים הנוח לכם ולקבל עליו את המחיר שבחנתם מראש כריאלי.

שירותי השיווק מאפשרים לכם להתרכז בכל הליך הבניה, מבלי לדאוג להליך שיווק הדירות. 

 

קבוצת ברנס מביאה ניסיון של מעל 10 שנים בשירותי שיווק מגורים ושירותים אלו כוללים:

 

תמחור הפרויקט – הליך אשר מורכב מבחינת סביבת הפרויקט, בדיקה של ציפיות היזם ויצירת תמחור המתחשב בהוצאות ה"בלתי צפויות".

בחינה ואפיון של קהל היעד – בחינה לאיזה קהל לפנות בשיווק הפרויקט, התאמה של המסרים השיווקיים ובחינת דרכי הפרסום הטובות ביותר עבור הפרויקט.

העמדת צוות מכירות מקצועי – בחירת אנשי צוות והכשרתם למכירת הפרויקט הספציפי. קבוצת ברנס מגבשת את הצוות והליך המכירה בהתאם לקהל היעד והדרישות השונות.

ליווי משפטי – ליווי מקצועי על ידי משפטנים מנוסים בתחום לצורך עריכת חוזה, בחינת שינויים בעת משא ומתן עם רוכשים וליווי לאורך כל הפרויקט על פי דרישה.

 

קבוצת ברנס מביאה איתה להליך שיווק מגורים ניסיון עשיר בעבודה עם החברות הגדולות והמובילות בשוק הבניה.

 

 

תומר ברנס הינו המנכ"ל והבעלים של הקבוצה מתחילת פעילותה בשנת 2004.

בוגר תואר ראשון במשפטים L.L.B מהמרכז האקדמי למשפט ועסקים רמת גן.
 

תומר פעיל בתחום הנדל"ן משנת 2004 ובמשך השנים פיתח שיטת שיווק מנצחת הן לתחום המגורים והן לתחום המסחר המבוססת על אמון והבנה כי אנשים עושים עסקאות עם אנשים.

בעל ניסיון ולמידה של אלפי פגישות מכירה בעשרות פרויקטים נבחרים עבור חברות נדל"ן ציבוריות גדולות, תומר מילא תפקידים בכירים בחברות נדל"ן מובילות: תיפקד כמנהל המחלקה המסחרית באנגלו סכסון ת"א, מנהל שיווק בחברת פרומול מקבוצת נכסי אריאל, משווק של חברת ב.ס.ר פרויקטים ושל קבוצת חנן מור ומנהל תחום תמ"א 38 בחברת צים אחזקות. 

גישתו של תומר היא להיות מעורב ישירות בכל הפרויקטים מרמת האסטרטגיה השיווקית ועד לפגישות המכירה בפועל.

 

תומר ברנס
מנכ"ל ובעלים
03-9277714
050-7606464
יעוץ לרכישת דירה מקבלן
 

רכישת דירה מקבלן היא עסקה מסובכת ומורכבת בעשרות מונים מרכישת יד שניה וזאת בעקבות פערי הכוחות המשמעותיים הקיימים בין הצדדים.

שיווק דירות יד שנייה
 

ממכירת דירה יד שנייה תדרוש מכם לא רק להעמיד את דירתכם למכירה אלא לקבל דיירים, להוציא חוזה ולנהל משא ומתן מול הרוכשים. 

 
יעוץ  תמ"א 38
 
מגוון השיקולים בהם הדיירים צריכים להתחשב בטרם החתימה על פרויקט תמ"א 38 מול הקבלן או היזם הינם רחבים מאוד,  הקבלנים השונים מציעים לדיירים הצעות מגוונות המחייבות בדיקה מעמיקה לפני ההחלטה באיזה קבלן לבחור על מנת להשיא ולמקסם את תועלתם.