שירותי יעוץ ללקוחות פרטיים

בשנת 2012 פתחה הקבוצה את שירותיה גם ללקוחות פרטיים והחלה לספק שירותי ייעוץ בשלושה תחומים מרכזיים:  ייעוץ רכישת דירה מקבלן, ייעוץ משכנתאות וייעוץ לדיירים במסגרת תמ"א 38 (חידוש ושיקום בנייני מגורים קיימים) , מדברי מנהל הקבוצה, תומר ברנס  : "לאורך שנות פעילות הקבוצה רכשתי ידע וניסיון רב בעסקאות אלו,  כאשר לרוב ייצגתי את היזמים והקבלנים, אני יודע שקיימים פערי כוחות עצומים בין הגופים הנותנים שירות ללקוח כגון: קבלנים מול יזמים ובנקים מול הלקוח הפרטי, שירותי הקבוצה מספקים את ההזדמנות לסגירת פערי כוחות אלו, מאזנים וקראים לשיוויון בעיקר בתחום הידע ללקוח. מאחורי הקבוצה מאות לקוחות מרוצים ואשמח לעזור גם לכם בנתחום זה " השירות הינו שירות מקצועי ואישי בעלות  השווה לכל כיס,  השירות תוצאות מיידיות וחיסכון של עשרות אלפי שקלים ללקוח.

יעוץ רכישת דירה מקבלן

יעוץ משכנתאות

יעוץ תמ"א 38

תנו לנו לייצג אתכם!

 

בואו לבחון אותנו במבחן התוצאה

תנו לנו לייצג אתכם!

 

בואו לבחון אותנו במבחן התוצאה

תנו לנו לייצג אתכם!

 

בואו לבחון אותנו במבחן התוצאה

 

יעוץ לדיירים - תמ"א 38

 

מגוון השיקולים שדיירים צריכים להתחשב בהם בסגירת פרויקט תמ"א 38 מול קבלן או יזם הם רחבים מאוד, הידע בבנייה, הידיעה בחוזים וכל התהליך המסורבל הוא הגורם המרכזי בו הקבלן נמצא בעמדת כוח הגבוהה מזו של הדיירים .

 

השירות שאנו מציעים יאזן בין עמדת הדיירים לקבלן ויעזור לדיירים בבחירת משוכלת של הקבלן המועדף עליהם.

יות הקבל

הקבוצה רכשה את ניסיונה ע"י בחינה של מאות בניינים עבור חברות בנייה שונות וכן עריכת בחינות התכנות טכנית והיתכנות כלכלית עבור חברות בנייה מובילות.

 

אז מה מיוחד בנו? 

 

השירות שהקבוצה מציעה הוא בעל  אופי ייחודי בנוף החברות העוסקות בתמ"א 38 במטרה לסייע לדיירים המעוניינים לממש את פרוייקט תמ"א 38.

 

ייחודו של השירות הוא בכך שהקבוצה אינה חברה קבלנית בעלת אינטרסים, אלא חברת ייעוץ וניהול שמעניקה ליווי צמוד לדיירים לפני תחילת הפרויקט.

 

הייעוץ הוא טרם הפנייה לקבלנים, דבר המאפשר את מיקסום מהפרויקט ואת בחירת הקבלן המתאים ביותר.

 

בנוסף, אנו בודקים לעומק את כל האפשרויות   התכנוניות ומגשרים על חילוקי הדעות בין הדיירים.

 

השירות כולל:

 

 • בדיקת זכויות והיתכנות טכנית.

 • בדיקת כדאיות כלכלית.

 • גישור בין הדיירים בבניין.

 • קבלת הצעות ממגון קבלנים.

 • בדיקה משפטית של החוזה מול הקבלן.

 • גב מקצועי בכל שלב.

 • השירות הוא ללא כל עלות מצד הדיירים ואת         התשלום עבור השירות משלם הקבלן / יזם  שנבחר על ידכם לביצוע הפרויקט.

 

יעוץ וליווי ברכישת משכנתא

 

משכנתא הינה ההתחייבות הפיננסית הגדולה ביותר שאדם לוקח על עצמו במהלך החיים.

 

תכנון משכנתא מדויק, מוקדם ומתומחר נכון יביא לחיסכון עצום, היום כבר כולם יודעים שיועץ המשכנתא שלך בבנק הוא לא יועץ שלך, הוא עובד בבנק והאינטרסים שעומדים בפניו הוא למקסם את הרווחים של הבנק בו הוא עובד.

 

הבנקים מציעים עשרות מסלולים ואדם שאינו בקיא בחומר יכול לשלם על כך ביוקר, הדבר הנוסף שלא מקבל מספיק תשומת לב הוא החוזה מול הבנק (כולם מסתכלים רק על הריבית),  לחוזה יש השלכות משמעותיות על העסקה וכן עלינו לבחון אותו בקפידה.

 

חשוב לזכור שמשכנתא היא עסקה לטווח ארוך, יש לתכנן ולהתחשב בשינויים שמשק הבית עתיד לעבור הן מבחינת הכנסות והן מבחינת הוצאות.

 

המשכנתא הטובה ביותר תמיד נמדדת על ציר הזמן בו הלקוח לקח את המשכנתא - כלומר משכנתא שלקחת היום יכולה להשתפר משמעותית לאורך ציר הזמן ועל כן עלינו להתייחס אליה כאל תיק השקעות בכל רגע נתון ולבחון אותה תמיד לכל אורך חייה.

 

כל אלה מניבים חסכון של עשרות אלפי שקלים ללקוח.

 

 

 

השירות כולל :

 

 • פגישת עם הלקוח ובחירת מסלולים מתאימים          בהתאם לצרכיו.

 • ניהול מו"מ עם מספר בנקים מובילים, תוך             מציאת החבילה  המתאימה ביותר עבור הלקוח.

 • בחינת חוזה המשכנתא ע"י יועץ משפטי מוסמך.

 • תשלום רק לאחר חתימה בפועל על המשכנתא.

 

 

 

 

 

 

יעוץ וליווי ברכישת דירה מקבלן

 

רכישת דירה מקבלן היא עסקה מסובכת ומורכבת בעשרות מונים מרכישת דירה יד שניה.

בעקבות פערי הכוחות המשמעותיים הקיימים בין הצדדים, במסגרת ההסכם מוטלים על הרוכש הוצאות כספיות ניכרות ולא צפויות,  אשר במקרים רבים יועץ מיומן ומנוסה בתחום יכול לצמצם אותן בצורה משמעותית.

 

הקבוצה בעלת ניסיון רב בעסקאות מסוג זה ובעלת יכולות מו"מ גבוהות במיוחד ועל כן יכולה לשפר בצורה משמעותית את תנאיו המסחריים של  החוזה בכלל ושל מחיר הדירה בפרט.

 

חשוב לזכור, שהשלב הטוב ביותר להתמקח על תנאיו המסחריים של החוזה הוא במסגרת המו"מ לרכישת הדירה ועוד בטרם החתימה על ההצעה לרכישת דירה, דבר שיכול להניב חיסכון של עשרות אלפי שקלים ללקוח,

 

הקבוצה ליוותה מאות עסקאות מסוג זה , בכובעים שונים : הן בכובע היזם והן בכובע של רוכש הדירה ומשום כך בקיאה בכלל האפשרויות העומדות

בפני הלקוח , ומבינה את נקודות החולשה בהן יסכים הקבלן להתגמש , כמו כן כיצד לשפר מסחרית את החוזה על כל נספחיו, אנו מלווים בהמלצות חמות ממספר רב של לקוחות שנעזרו בשירותינו ויצאו מרוצים. 

 

 

 

 

השירות כולל :

 

 • ייצוג מסחרי מול הקבלן ברכישת הדירה.

 • ליווי משפטי, בדיקת חוזה המכר.

 

 

 

 

 

 

 

03-9277714
050-7606464
יעוץ לרכישת דירה מקבלן
 

רכישת דירה מקבלן היא עסקה מסובכת ומורכבת בעשרות מונים מרכישת יד שניה וזאת בעקבות פערי הכוחות המשמעותיים הקיימים בין הצדדים.

שיווק דירות יד שנייה
 

ממכירת דירה יד שנייה תדרוש מכם לא רק להעמיד את דירתכם למכירה אלא לקבל דיירים, להוציא חוזה ולנהל משא ומתן מול הרוכשים.

 
יעוץ  תמ"א 38
 
מגוון השיקולים בהם הדיירים צריכים להתחשב בטרם החתימה על פרויקט תמ"א 38 מול הקבלן או היזם הינם רחבים מאוד,  הקבלנים השונים מציעים לדיירים הצעות מגוונות המחייבות בדיקה מעמיקה לפני ההחלטה באיזה קבלן לבחור על מנת להשיא ולמקסם את תועלתם.