ייעוץ תמ"א 38

ייעוץ תמ"א 38
ייעוץ תמ"א 38 הוא ייעוץ אשר מיועד לדיירים המתגוררים בבניינים שיש בהם פוטנציאל לביצוע שינויי מבנה וכניסה לפרויקט תמ"א 38.


מטרת השירות של קבוצת ברנס היא לשרת את הדיירים ואת האינטרסים שלהם, מתוך המחשבה שהקבלנים אשר מגיעים לפרויקט מביאים איתם כבר ניסיון, לא רק בתחום הבנייה וחיזוק המבנה, אלא גם ביציאה למשא ומתן. כיוון שהדיירים מבצעים את השינוי בפעם הראשונה בחייהם הם זכאים לייעוץ מקצועי שישרת רק את האינטרסים שלהם.
 

כיצד ייעוץ תמ"א 38 של קבוצת ברנס יסייע לכם:

• בדיקת זכאות והיתכנות הפרויקט.

• בחינה לעומק של התוכניות המוצעות לכם, כולל בדיקה של מספר קבלנים שונים וקבלת מספר הצעות.

• עזרה בגישור בין הדיירים במידת הצורך.

• ליווי לאורך הפרויקט כולו, מההחלטה לצאת לדרך, בתהליך הבניה ועד לסיומו.

 

בזמן שהקבלנים מגיעים לפרויקט עם ניסיון וידע רב שמשרת אותם, קבוצת ברנס מלווה אתכם הדיירים בהליך תמ"א 38.

 

המטרה שלנו היא לתת לכם הצעות שרלוונטיות למבנה שלכם, לבחון את הקבלנים בצורה אובייקטיבית, לפני הכל לייצג אתכם – הדיירים ולשמור על האינטרסים שלכם לאורך כל הפרויקט.

 

תומר ברנס הינו המנכ"ל והבעלים של הקבוצה מתחילת פעילותה בשנת 2004.

בוגר תואר ראשון במשפטים L.L.B מהמרכז האקדמי למשפט ועסקים רמת גן.
 

תומר פעיל בתחום הנדל"ן משנת 2004 ובמשך השנים פיתח שיטת שיווק מנצחת הן לתחום המגורים והן לתחום המסחר המבוססת על אמון והבנה כי אנשים עושים עסקאות עם אנשים.

בעל ניסיון ולמידה של אלפי פגישות מכירה בעשרות פרויקטים נבחרים עבור חברות נדל"ן ציבוריות גדולות, תומר מילא תפקידים בכירים בחברות נדל"ן מובילות: תיפקד כמנהל המחלקה המסחרית באנגלו סכסון ת"א, מנהל שיווק בחברת פרומול מקבוצת נכסי אריאל, משווק של חברת ב.ס.ר פרויקטים ושל קבוצת חנן מור ומנהל תחום תמ"א 38 בחברת צים אחזקות. 

גישתו של תומר היא להיות מעורב ישירות בכל הפרויקטים מרמת האסטרטגיה השיווקית ועד לפגישות המכירה בפועל.

 

תומר ברנס
מנכ"ל ובעלים
03-9277714
050-7606464
יעוץ לרכישת דירה מקבלן
 

רכישת דירה מקבלן היא עסקה מסובכת ומורכבת בעשרות מונים מרכישת יד שניה וזאת בעקבות פערי הכוחות המשמעותיים הקיימים בין הצדדים.

שיווק דירות יד שנייה
 

ממכירת דירה יד שנייה תדרוש מכם לא רק להעמיד את דירתכם למכירה אלא לקבל דיירים, להוציא חוזה ולנהל משא ומתן מול הרוכשים.

 
יעוץ  תמ"א 38
 
מגוון השיקולים בהם הדיירים צריכים להתחשב בטרם החתימה על פרויקט תמ"א 38 מול הקבלן או היזם הינם רחבים מאוד,  הקבלנים השונים מציעים לדיירים הצעות מגוונות המחייבות בדיקה מעמיקה לפני ההחלטה באיזה קבלן לבחור על מנת להשיא ולמקסם את תועלתם.